سرویس +iCloud یکی از سرویس‌های اختصاصی اپل است که امکانات بیشتری نسبت به iCloud مانند فضای بیشتر، امکان شخصی سازی ایمیل، وبگردی ایمن و… را در اختیار شما قرار می‌دهد.

سرویس +iCloud در واقع همان iCloud است با این تفاوت که ویژگی‌های بیشتری شامل iCloud Private Relay، Hide My Email، HomeKit Secure Video support و همچنین تمام فضای مورد نیاز برای ذخیره تصاویر، فایل‌ها و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

سرویس +iCloud

 

برای استفاده از این سرویس، شما می‌توانید به طور مستقیم اشتراک سرویس +iCloud یا Apple One را تهیه کنید و به طور همزمان از +iCloud یا سایر خدمات اپل استفاده نمایید. دقت داشته باشید که برخی از ویژگی‌های سرویس +iCloud نیاز به یک حداقل سیستم مورد نیاز دارند؛ علاوه بر این موضوع، ممکن است سرویس +iCloud یا در برخی از کشورها به طور کامل یا جزئی در دسترس نباشد.

بیشتر بخوانید:

امکانات سرویس +iCloud

زمانی که شما اشتراک +iCloud را خریداری می‌کنید، امکان دسترسی به قابلیت‌های مختلفی را خواهید داشت که عبارتند از:

  • فضای ذخیره سازی بیشتر با حجم‌های ۵۰ گیگابایت، ۲۰۰ گیگابایت، ۲ ترابایت
  • امکان ایجاد آدرس‌های ایمیل تصادفی و منحصر به فرد و ارسال آنها به صندوق ورودی شخصی شما توسط Hide My Email
  • قابلیت وبگردی ایمن با iCloud Private Relay
  • تنظیم دوربین‌های مداربسته منزل یا محل کار با HomeKit Secure Video
  • استفاده از یک دامنه ایمیل سفارشی برای شخصی سازی ایمیل +iCloud
  • آموزش ارتقا، تغییر یا لغو اشتراک سرویس +iCloud

اگر تمایل به ارتقا، تغییر دادن یا لغو اشتراک +iCloud دارید، می‌بایست مراحل زیر را دنبال نمایید:

  • وارد بخش Settings (تنظیمات) دستگاه خود شده و از قسمت your name (نام شما)، iCloud را انتخاب کنید.
  • بر روی Manage Account Storage ضربه زده و سپس Change Storage Plan را انتخاب کنید.
  • از این بخش، گزینه مورد نظر خود (ارتقا، تغییر یا لغو) را انتخاب نمایید. دقت داشته باشید که در صورت انتخاب گزینه “لغو اشتراک سرویس +iCloud”، دسترسی خود را به تمام ویژگی‌های +iCloud و حافظه اضافی iCloud از دست خواهید داد.

 

سرویس +iCloud

 

به اشتراک گذاری سرویس +iCloud

شما می‌توانید در صورت تمایل، از قابلیت Family Sharing برای به اشتراک گذاری سرویس +iCloud با حداکثر ۵ عضو از خانواده خود استفاده کنید. هر یک از افراد دعوت شده به این سرویس، پس از قبول دعوت شما می‌توانند به فضای ذخیره سازی و سایر ویژگی‌های سرویس +iCloud دسترسی داشته باشند.

توجه: در صورت تمایل به لغو اشتراک سرویس +iCloud، می‌توانید اشتراک را لغو کرده، گروه خانواده را ترک کنید یا اینکه امکان به اشتراک گذاری خانوادگی در این سرویس را خاموش کنید.