درباره اپل تلکام

چی شد که اپل‌تلکام به وجود اومد ؟!

اپل تلکام مبدع فرهنگی نوین در تجارت الکترونیک ایران با این شعار که “میتوانیم کالای کارکرده را اینترنتی خرید کنیم” هست. فرهنگی که ما شبانه روز تلاش می‌کنیم تا یواش یواش جا بیوفته و گسترده هم بشه. ما توی اپل تلکام سعی داریم با ایجاد حس خوب بتونیم خدمات بهتر و کاملتری رو ارائه بدیم.

در ادامه درباره ایجاد اپل تلکام از زبان بنیانگذار مجموعه را، مطالعه خواهیم نمود:

توضیحات اینکه اپل تلکام دقیقا از کجا راه اندازی شد خیلی مفصل هست و نیازمند ساعتها توضیح…

… اردیبهشت ماه 99 بود که ایده اولیه اپل تلکام یواش یواش شروع به جوانه زدن کرد و پس از گذشت تقریبا 3 ماه یعنی در مرداد ماه 1399 وبسایت بصورت رسمی در معرض استفاده عموم قرارگرفت. بعد از گذشت چندماه هم بنیان‌گذار مجموعه به این نتیجه رسید که اپل تلکام باید از بین بره و دیگه وجود خارجی نداشته باشه. ولی با اسرار بنده اپل تلکام جانی دوباره گرفت و به تلاش خودش برای رشد و بقا ادامه داد. تو این حین تغییراتی رو اعمال کردیم که در جهت رشد مجموعه کمک شایانی کرد.

تغییراتی که بعد از این تاریخ رخ داد منجر به تشکیل شرکت “فکر آفرینان تجارت جهانی” شد. این شرکت در تاریخ مرداد 1400 با عضویت من و هم‌بنیانگذار اپل تلکام احداث شد و با رویکردی کاملا متفاوت از گذشته، فعالیت خودش رو با نام تجاری “اپل تلکام” آغاز کرد. سال 1400 سال شکوفایی و رخداد های آموزنده ای برای شرکت بود که به ما اجازه داد تا گام دوم این سیستم رو برداریم و مجموعه ای بی نظیر از مشتری های راضی رو هم داشته باشیم. با پایان سال 1400 و همچنین تصمیمات جدید در سال 1401 شاهد رشد بسیار زیادی از این مجموعه بودیم … و البته تغییراتی بسیار بزرگ که میشه گفت گام سوم کسب و کارمون بود …

خروج هم‌بنیانگذار من و پایان شرکت فکر آفرینان تجارت جهانی؛ با خروج ایشون از لیست اعضای شرکت مالکیت و مدیریت کل مجموعه به من موکول شد. و مجبور شدم هم خیلی چیزهای جدید یادبگیرم و هم کلی چالش های جدید رو تجربه کنم. اپل تلکام سال 1401 دوباره متولد شد و با رویکردی تازه تونست خودش رو کلی پیشرفت بده.

الآن در فروردین سال 1402 هستیم و من بسیار امیدوارم که تا آخر امسال، اپل تلکام جزء 10 برند برتر اپل ایران بشه.

محسن روشنی

بنیانگذار اپل تلکام