جابه‌جایی میان اپلیکیشن‌ها در آیفون به دو روش ساده و سریع انجام می‌شود که در ادامه به‌طور کامل شرح خواهیم داد؛ پس تا پایان مقاله همراه اپل تلکام باشید.

جابه‌جایی میان اپلیکیشن‌ها در آیفون با App Switcher

برای جابه‌جایی میان اپلیکیشن‌های درحال‌اجرا، می‌توانید از App Switcher استفاده کنید؛ با استفاده از این بخش می‌توانید برنامه‌های درحال‌اجرا را به پس‌زمینه بفرستید و هرزمان که به آن احتیاج داشتید، ادامه‌ی کار خود را ادامه دهید.

حالا شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چطور می‌توان صفحه App Switcher را باز کرد؟ برای انجام این کار از روش‌های زیر استفاده کنید:

آموزش جابه‌جایی میان اپلیکیشن‌ها

  • روش اول؛ دستگاه‌های دارای Face ID: انگشت خود را از پایین صفحه به سمت بالا (تا مرکز صفحه) بکشید و نگه دارید تا App Switcher نمایش داده شود.

آموزش جابه‌جایی میان اپلیکیشن‌ها

  • روش دوم؛ دستگاه‌های دارای Home: کافیست روی دکمه Home دوبار کلیک کنید تا وارد صفحه مذکور شوید.
    برای جابه‌جایی بین اپلیکیشن‌های باز، انگشت خود را به سمت راست یا چپ بکشید تا همه‌ی برنامه‌های درحال اجرا را مشاهده کنید.

جابجایی سریع بین برنامه‌های باز در آیفون

برای جابه‌جایی سریع میان اپلیکیشن‌های باز در آیفون‌هایی که از Face ID بهره می‌برند، انگشت خود را از لبه پایین صفحه به سمت راست یا چپ بکشید تا میان برنامه‌های درحال اجرا، جابه‌جا شوید. توجه داشته باشید که برنامه‌ها به‌ترتیب آنچه پیشتر اجرا کرده‌اید، فراخوانی خواهند شد.